Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hamarosan új telefont fogok...

Hamarosan új telefont fogok kapni de nem tudom melyik lenne a megfelelő, ami olyan 2évig kihúzza sz egyik az s4 mini egy már egy éves ezert tartok tőle kicsit a másik viszont egy új a lumia 735 melyik a kettő közül a legjobb?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, az s4 mini 2magos a lumia 4 ez sokat számít illetve akinek ilyen készüléke van minden véleményt szívesen meghallgatok mivel szükségem van a segítségre.
2014. dec. 4. 17:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg még esetleg a lg g2 minin gondolkodom de annyira nem szimpatikus de nem tudom h milyen lehet varom a válaszokat és előre köszönök minden hasznos választ.Még annyi ,hogy nekem az s4 mini kicsit jobban tetszik mint a lumia de nem tudom milyen és ,hogy mennyire bírná még 2 év után:S
2014. dec. 4. 17:40
 2/4 anonim ***** válasza:
mindegyik szerintem ugyan olyan jó :/ ezt neked kell eldöntened de mivel nekem nokiám van és azt tudom ajánlani mert nekem eddig az összes birta évekig :)
2014. dec. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a valszod ment a zöld kéz, azert varom meg a tovabbi valszokat:)
2014. dec. 4. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a lumia nincs még 1 éves sem. De eddig semmi lassulás, semmi gond vele.

Wp után vagy iOS vagy ismét wp :)

2014. dec. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!