Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z3 típusú telefon...

Sony Xperia Z3 típusú telefon gyári hátlapot hol lehet venni? Mennyiért? És hol rakják fel? Le sem ejtettem, vigyáztam rá egyszer csak észre veszem meg van repedve a hátulja.

Figyelt kérdés

2014. dec. 4. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogsz tudni venni. Egybe vsm az aksival. Vidd el szervízbe. :-/
2014. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
z3 compacthoz lehet kapni apród-on, a normál z3 hoz nincs... ha csak akkuval kapható akkor 20alatt nem kapom meg gondolom?
2014. dec. 4. 22:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerviz , ha veszel is ki nem csereled otthon, ezt nem pattintod le csak ugy
2014. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, azt tudom, de neten sehol sem találok ilyen gyári hátlapot.. érdemes javítatni egyálltalán?Mennyi lehet ennek az ára? Ha eladm a telót nem járok jobban? 3hetes..
2014. dec. 4. 22:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs biztosításod? Akkor kicserélik.
2014. dec. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nincs.. karácsonykor akartam rá kötni egyet... de úgy látszik késő bánat.. kijátszani nem lehet a biztosítót? kötök egyet és utána viszem be hogy megrepedt?
2014. dec. 4. 23:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert a kötéskori állapotot megnézik...
2014. dec. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!