Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebay-ről mobilt rendelni?...

Ebay-ről mobilt rendelni? Tapaszalatok?

Figyelt kérdés
Van jopar keszulek ami nalunk vagy nem is kaphato vagy sokkal dragabban. Gondolkodom, hogy kintrol rendelem. Eddig még sosem volt a mobilomnaknolyan baja amit garanciaban javitottak volna, ez nem szempont.

2014. dec. 5. 08:34
 1/2 anonim válasza:

Haverom vett, Kínából valami 40 ezres szart.


spec:

4 mag, 1.2 Ghz

2 GB RAM

16 GB belsőmemória

13 MP kamera


NA most ebből:

1,2 GB ram van meg,

A 16 GB belső memória, jó lesz rendszerrel együtt 6 GB nek szóval van tisztán 2 GB helye, a másik 10 csak van, de nem tud rá appot telepíteni.

A kamera elég rossz ahhoz képest, amilyennek be van állítva.


Szóval inkább ne vegyél ilyen messziről, mert ha peched van még meg is vámolják 15 ezer forintért.

2014. dec. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Márciusban vettem az Aliexpress-en iNEW v3 mobilt, családomnak 3 darabot. Mivel bevált, még két barátom rendelt egy hónapon belül. A készülék meglepően jó, mindegyikünknek dicséri, pedig volt már okos telefonja. Gyors, gyönyörű fotót és HD videót készít. 13/18 Mp kamera, kijelző felőli 5 Mp. Egyedüli hátránya, hogy a Telenor 3G nem megy rajta de minden egyéb igen. Erre a problémára is van már megoldás de nem érdekel. Nagyon sok helyen írnak róla, keresőben találsz sok infót.

A rendelés. Én olyat kerestem, ingyenes DHL. Nekem 5 nap alatt hozták meg. Nem kellett vámot-áfát fizetnem. 200 dolcsi volt az ára (akkor). Most nyilván olcsóbb. Ha vennék, ugyanilyet választanél, csak a legújabbat. 16 CPU, 2Gb memória, 16Gb tároló, forgatható SONY kamera, 5,5 coll kijelző, stb 220 dollár. Aki nem DHL-el hozatta áfát fizetett, kb 14 ezer forintot és egy hónap alatt kapta meg. A vásárlásnál meg kell nézni, mennyit adott el az eladó és a visszajelzéseket, meg vannak-e elégedve a készülékkel. Ilyen egyszerű. Minden esetben visszautalták a pénzem, amikor reklamáció volt.

2014. dec. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!