Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eredeti android visszaállítása...

Ragua kérdése:

Eredeti android visszaállítása cyanogenmodról hogyan?

Figyelt kérdés

Üdv!

Olyan problémám van, hogy szeretném visszaállítani az eredeti romot, viszont biztonsági mentést nem készítettem róla.

Tudtok segíteni a visszaállításában?

Sajnos angolul nem tudok, úgy meg nem próbálkozok...

(Másik kérdésem az lenne, h ezt a visszaállítást recovery-n belül meg lehet oldani? Mert a cm-et is recoveryvel tettem fel, nem számítógéppel)

A teló amiről szó van, samsung galaxy plus



2014. dec. 5. 15:46
 1/5 Alex Fly ***** válasza:
Recoveryvel nem hinném. A gyári programmal (ha jól tudom, a Samsungnál ez a Kies) a rendszerfrissítés megkeresi, letölti és telepíti a legfrissebb gyári romot.
2014. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom majd, remélem visszarakja rá :-)
2014. dec. 5. 23:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fogja. Angol tudás nélkül manapság semmire nem mész, szóval használj fordítót ha nem megy. Google-be írd be a telefonod nevét vagy gyárt. számát majd azt hogy factorial rom. Azt kell feltelepítened recovery-ből majd pedig külső programmal recovery-t is visszarakhatod alapra, de az már csak részletkérdés.
2014. dec. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor csak egy ilyen factorial romot kell leszednem hozzá?

És akkor ezt lehet recoveryből is telepíteni?

2014. dec. 9. 18:04
 5/5 A kérdező kommentje:

Kiindulópontot tudnátok adni hogy merre keressek egy gyári romot?

Egész éjjel kerestem, de csak halott linkeket találtam...

2014. dec. 10. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!