Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új töltőt vettem a telefonomho...

Új töltőt vettem a telefonomhoz de sokszor ezt írja ki. Miért?

Figyelt kérdés

A napokban vettem új töltőt a telefonomhoz (iphone 5), mert a régi tönkre ment, nem érintkezett jól, nem lehetett rendesen tölteni. Először semmi nem volt felraktam töltőre rendesen működött. Ma pedig feltettem, először nem is mutatta hogy tölt, aztán át tettem másik konnektorba és azt írta ki hogy; Lehetseges hogy ez a kiegészítő nem támogatott. És ilyenkor hiába marad bedugva, nem tölti tovább. Azóta mégegyszer kiírta.

Ez miért lehet? Sima GSM boltban vettem a töltőt.



2014. dec. 5. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Most a kábel új vagy az adapter?
2014. dec. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A kábel.
2014. dec. 6. 07:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyén fog hangzani, de nekem is volt kamu kábelem és ugyanúgy kiírta a telefon, hogy ez fake és ezzel nem fogja tölteni: húzd ki a telefonból és fordítsd meg. Nekem azután elkezdte tölteni, lehet nálad nem fog működni de nekem így jó volt.
2014. dec. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ha kihúzom és megfordítom úgy jó, de bán hogy még néhányszor kiírja aztán akkor megint meg kell fordítani.
2014. dec. 6. 11:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Vettél volna eredeti kábelt. Az ilyen gagyik még tönkre is vághatják a telefont. Megér ez ennyit?
2014. dec. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már máskor is vettem GSM-től töltőt és semmi baj nem volt vele. Miért tenné tönkre a telefont?
2014. dec. 6. 13:57
 7/7 anonim válasza:
Nekem a sok rossz minőségű kábeltől először 4 órát bírt ki az akkumlátar majd alaplapja teljesen meghibásodott amikor már a töltő rész és nem csak a kábel volt utángyártott.Mindenki vigyázzon ezzel!
2015. márc. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!