Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakinek van tapasztalata a...

Valakinek van tapasztalata a Doogee telefonokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor leírnád a típust,és a véleményed is?

Esetleg még azt hogy honnan rendelted?(+garancia hogy működik ha rendelted)


2014. dec. 6. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van itthon a vibe x2 mellett egy doogee dg350 (jelenleg anyám használja a dual sim miatt). Nagyon jó telefon, nem laggol, stabil, könnyen kezelhető, és mellesleg nagyon szép. Nagyon megéri. A pingdigital.hu-ról rendeltük és így van rá rendes garancia
2014. dec. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. dec. 6. 09:53
 3/4 dodi1881 válasza:
Nekem Doogee Latte van. Nagyon szeretem. Igazán megérte az árát, gyors, könnyen kezelhető. Én magyar oldalról veszek csak ilyen mobilt, nem kínai oldalakról. Márcsak az áfa,meg a vám miatt is. Én szeretem, ha minden be van fizetve. Én most karácsonyra innen rendeltem, ezt: [link]
2014. dec. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1,5 hónapja használok egy DG 310-est. Nagyon jó cucc, gyors, 8 gigás tárhellyel rendelkezik (ebből kb 5gb használható, de amúgy bővíthető) a GPS kitűnően navigál. Az akkumulátort intenzív használat mellett gyorsan le lehet meríteni (akár csak a többi telefont), de én személy szerint nem vagyok nagy "telefonnyúzó" talán óránként ha felnézek egyet Face-re, hírek, email stb.... és így átlagban 2-3 naponta szoktam töltőre tenni.

Akinek nem fontos a minőségi kamera, és a képernyőfelbontás, annak jó választás lehet.

2014. dec. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!