Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hova tűnik el a 16 GB microSD...

Hova tűnik el a 16 GB microSD tárhely? Mi eszi meg 0 MB-ra?

Figyelt kérdés
Huawei Y530 telóm van 16 gb microsd kártyával. És napról napra kevesebb a szabad memória. Holott csak játszom rajta, nem töltöm tele zenével videóval. Egy idejen nem is töltöttem le semmit. Utoljára, mikor figyeltem jobban, úgy 6 gb hely volt, most meg 0 mb :( Jóformán két játékot futtatok rajta, amihez kell wifi kapcsolat.
2014. dec. 6. 03:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat lassuk be 16gb nem annyira sok egy androidnak manapsag foleg ha egy power user hasznalja millio appal, bar a leirasod szeint 2 gamet tolsz de azok nem toltenek le ennyi kieget. Erdemes lenne megnezni mifoglal annyi helyet a cleanmaster app nekem eleg sokat segitett ilyen dolgokban
2014. dec. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rátoltam usb kábelre s töröltem mindent a kártyáról, ami nem kell oda.. kép videók, zene maradt :) + a DCIM mappából volt vmi 2 fájl 2 gb fejenként :D Az is kukába ment. képek miniatűr nézése vagy vmi ilyesmi, olvastam már róla.

noh meg a cleanmaster is talált +1 gb felesleget :)

2014. dec. 10. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!