Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
Hobby Stylus nevű felhasználó kérdése:

Nemrég vettem egy telefont! És most összeomlott a rendszerem! Mit tehetek?

Keress kérdéseket hasonló témákban: összeomlás, rendszer, telefon

2014. dec. 6. 07:07  Privát üzenet  

A válaszok
Milyen telefont?

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2014. dec. 6. 07:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Lenovo

# 2/4Időpont 2014. dec. 6. 09:19 Privát üzenet

Pontosan mi is történt?

Le tudnád írni részletesebben?

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2014. dec. 6. 13:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, de elvittem oda ahol vettem és kicserélték a SIM kártát! Azzal haza küldtek!

# 4/4Időpont 2014. dec. 6. 16:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit tegyek? Az androidos rendszerem azt írja ki hogy a telefonom vírusos, de a vírusirtóm nem talál semmit!
Hogy tudom visszaállítani az android rendszerem?
Összeomlott a windows7 rendszerem, formázva lett a c meghajtóm, és szeretném újra telepíteni szintén windows7-el eredeti cd, a laptophoz járt. De nem indul el magától a cd, és...
Samsung Galaxy S4 minim van. Az operációs rendszerem 4.2 android, de olvastam, hogy már elérhető ezen is a 4.3 egy ideje. Ha rámentem, hogy szoftverfrissítés azt írta hogy ez már...
Szerintem összeomlott a rendszerem. Mit tudnék vele kezdeni ha a képernyő villog kéken? Windows 8-am van addig engedi ammedig belépek a fiókomba. Utána elkezd villogni kéken és...
Hogyan lehet HTC one miniről letölteni az adatokat h ha az összeomlott?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!