Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet Androidos telefon...

Hogyan lehet Androidos telefonról Windows Phone-ra küldeni dolgokat Bluetooth segítségével?

Figyelt kérdés
Konkrétan párosítani nem tudom valamiért.

2014. dec. 6. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem lehet , eddig nekem se sikerült :)
2014. dec. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem egyre jobban utálom ezt a WP-t...
2014. dec. 6. 11:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem működik.Feltéve ha a Windowsos telefonon WP8 van nem pedig WP7.
2014. dec. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne gyűlöld mert nagyon jók ;) nekem van androidos telom meg wp-s is és mindkettő nagyon jó
2014. dec. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
WP-én csak headsetnek van bluetooth, file küldésre nem alkalmas.
2014. dec. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen bzi megoldás ez is mint az iPhone-kon
2014. dec. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem a tó a hülye, ha a kacsa nem tud úszni.


Megosztás előtt nyilván be kell kapcsolni a Bluetooth-t mindkét készüléken, aztán amelyikről küldenéd, azon rákeresel a másik telefonra, és kész. Én még soha nem ütköztem problémába Bt-os fájlmegosztással kapcsolatosan.

2014. dec. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom...Nekem nem tetszik ez a WP7...Annyira zárt és szerintem nem felhasználó barát , persze az is benne van , hogy én eddig Androidot használtam és ez most szokatlan. Mindegy amint lehet ezt elcserélem egy Androidosra. Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2014. dec. 6. 15:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Jaaa, hogy WP7. Hát az már két éve lejárt téma, 2012 óta WP8 van fókuszban, ég és föld a különbésg (és nem csodálom ,hogy WP7-tel nem barátkoztál meg, annál még a legszarabb Lumia 530 is mennyország funkcionalitást és alkalmazáskínálatot tekintve).
2014. dec. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!