Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Erről a telefonról vélemény?

Erről a telefonról vélemény?

Figyelt kérdés

Http://www.mediamarkt.hu/mcs/product/ARCHOS-50b-Oxygen-k%C3%A1rtyaf%C3%BCggetlen-okostelefon,103952,504801,1629381. html? LangId=-19


bizonytalan vagyok, mert egész jónak tűnik, csak félek mert még nem is hllottam erről a márkanévről


2014. dec. 6. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
nem oké a link.
2014. dec. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bocsánat, itt van: [link]
2014. dec. 6. 14:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Alap dolgokra jó de amúgy elég gyenge. És mivel valami noname kínai ne várj tőle jó minőséget és hosszú élettartamot se.
2014. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért már Moto G-t is kapsz, ami a legjobb telefon 50k-ért.
2014. dec. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

(első)

adatai alapján nem rossz, sőt.

én csak azért nem pártolnám, mert tényleg noname telefon, és nem hinném hogy sokáig bírná.

ennyi pénzért szerintem kapsz ilyen teljesítményű "márkásabb" telefonokat is, pl sony, samsung, akár nokia, vagy lg. szerintem nézz körül jobban, nehogy belefuss egy rossz vételbe.

2014. dec. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5


Dehogynem rossz.

Egy ősrégi MediaTek SoC 50 ezerért?

100 dollár alatt vannak az ennél jobb kínai telefonok (ugyanezzel az ősrégi SoC-al, csak Android 4.4-el, 2x ekkora aksival, stb).

Nevével semmi gond nincs, Archos elég ismert, nem egy Sony, HTC vagy LG, de nem is egy Doogee.

2014. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!