Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik (milyen típusú) belépő...

Melyik (milyen típusú) belépő szintű okostelefont tudnátok ajánlani? Nyilván nem várok csodákat egy ilyen kategóriájú készüléktől, de olyat szeretnék, amikról van Nektek egy kis tapasztalat, h ne vaktába vegyek.

Figyelt kérdés
Nokiát nem akarok.. csak androidosat. 19/L

2014. dec. 6. 20:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pedig jobban járnal a Nokiaval.
2014. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
miért gondolja mindenki hogy a Nokia a legjobb telefonmárka?(főleg hogy már nincs is)
2014. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem gondoljak sokan, de belépő szintu telefonoknal ez a legjobb akármit mondasz.
2014. dec. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha androidosat akar akkor a Nokia a legrosszabb,akármit mondasz :D
2014. dec. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
miert jobb a nokia? :)van ra annyi app mint androidon a play aruhaz? miert nokia? lumia530 ra nem sok jot olvastam..
2014. dec. 6. 22:38
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem nincs rá app, sőt a fejlesztők igencsak hanyagolják sajnos.

Pedig nagyon jó lenne, hogyha még nagyobb verseny lenne és sok app lenne a wp-kre is, de az MS üzletpolitikája miatt nem nagyon foglalkoznak azzal a platformmal. Pedig a rendszer jó, csak az appkínálat pocsék.

2014. dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
De folyamatosan fejlődik.
2014. dec. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igazából a Nokia abban jó, hogy nem fagy le, gyors, és a legfontosabb alkalmazások megtalálhatóak rajta, gondolok itt Viberre, Facebookra, Messengerre, stb. Nincsenek felesleges, vírusos appok. Rengeteg hasznos dolgot lehet egyébként megtalálni a WP áruházban, nincs olyan kevés alkalmazás, mint hiszed. Játékok ugyanúgy vannak, csak kicsit kevésnek találtam, 1 éve.

A Windows Phone-s telefonokat igazából nem arra találták ki, hogy nyüstöljék egész nap, hanem akinek nincsenek nagy elvárásai egy telefontól, annak ott van az.


Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak a Nokiával, nekem egy évvel ezelőtt Lumia 520-am volt, nagyon gyors volt. Semmi probléma nem volt vele, igazából amik kellettek appok, azok megvoltak, ha volt egy kis szabadidőm, akkor tudtam játszani, mivel a jobb játékok megtalálhatóak.

Konkrét készüléket nem tudok ajánlani, mivel nem tudom mennyi a kereted egy telefonra.


Androidot gondolom már ismered, sok alkalmazás, sok játék, némelyik telefonon lassú, akadozó rendszer. De ha nem terheled túl, mindegyik androidos telefon képes normális működésre. Konkrét készülék.. hmmm... Igazából 30-35 alatt nem nagyon érdemes androidos telefont venni, ezért megnézheted a Sony Xperia L készüléket. Jelenleg nekem is ilyen van, tökéletes minden szemszögből, gyors, a legtöbb játék elfut rajta, alkalmazások gyorsak.


Rajtad múlik igazából hogy mi számít:

- a kevesebb app, de biztosan gyors és megbízható rendszer

vagy

-rengeteg app, de néha ingadozó rendszer.


Sok sikert.

2014. dec. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8. ingadozó rendszer?bármely értelmes telefonon ingadozik az android ?,persze a 20ezres telefonokon persze hogy ingadozik mert azok egy fényképet sem tudnak készíteni normálisan,egy egyáltalán nem csúcskategóriás telefonon mint pl az L is meg felelő kézben nem lesz ingadozó az android,főleg hogy a most készült telefonokon mind rajta lesz a lollipop ami után mondja azt valaki hogy ingadozó rendszer az android,
2014. dec. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#9 , ott van hogy néha. Azért ne mondd nekem hogy egy nyúzott telefonon néha nem fagy a rendszer.

És amúgy is, a kérdezőt egy belépő szintű okostelefon érdekli, nem a csúcskészülékek. Hol beszélünk itt lollipopról, amikor azokra a telefonokra kerül rá, ami már legalább az 50.000-ret üti.

2014. dec. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!