Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 4.4.2 avagy kitkat...

Android 4.4.2 avagy kitkat tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nekem s4 telom van de egy rakás fos az uj rendszer kamera be zöldül az idöjárás jelző fekete állandoan megszolal az értesitési hang a full hd videot csak 720p vel játsza
2014. dec. 7. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
5.0 az uj nem? Amugy a 4.4.2 nekem elegge bejott, igaz mas telon, de nekem nem voltak hasonlo problemaim.
2014. dec. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A samungon nem kell meglepődni. A telefonjai 75%-a szoftverhibás. Az általamt javított telefonok nagytöbbsége is samsung volt. Ha nem megy jól a szoftver, akkor az a samsung hibája mert nem képesek rendesen optimizálni. Rakd fel rá a cyanogen mod megfelelő verzióját és nézd meg az mennyivel jobban fut. A garanciától pedig ne fálj. Otthon többet tehetsz a telefonért, mint azok a barmok a szervízben.
2014. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!