Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Super amoled kijelző nem éri még?

Akoslaszlo kérdése:

Super amoled kijelző nem éri még?

Figyelt kérdés
Tényleg lebomlik a benne lévő szerves anyag?
2014. dec. 7. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem idáig S2-m volt, Note 2-m, és most Note 4-em. Az S2 1 év után kezdett beégni, a Note 2-nél csak sötétben lehetett észrevenni, hogy nem teljesen fekete a fekete, hanem vannak ilyen foltok, ez volt 2 év után. Most a Note 4-nél nem látok hasonlót, szép az a kijelző. Amúgy meg úgyis garanciális, majd cserélteted a kijelzőt, ha beég vagy valami.
2014. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legszebb színek azon vannak.
2014. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ezektől a válaszoktól nem lettem feldobva. Ráadásul a Telenornál már csak egy év a garancia. A hűségem pedig 2 év.
2014. dec. 7. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem Nokia Lumia 925, sokal szebb a kijelzője, mint az IPS, TFT. Ha félsz tole akkor ott van meg az ips kijelző, a tfts telokat semmikepen nem ajánlom.
2014. dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy lumia 930-at szeretnék mert a z3 compact kijelzőét láttam üzletben de az ips trilumynos paneltől nem voltam elragadtatva! De hát most még olvastam ezt a szerves anyag lebomlást! Mi lesz így a jó választás???
2014. dec. 7. 20:59
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vedd meg, láttok meg sok S2 -est semmi bajuk nincs a kijelzojukel
2014. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyi a titok, hogy az amoledeket TILOS max fényerőn használni huzamosabb ideig (kültéren felveheted, de az automata megteszi helyetted is). Szóval automata fényerő, közép vagy -2 álláson.
2015. jan. 26. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!