Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?

Melyik telefont válasszam?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S4 LTE ( I9506 ) vagy Galaxy S5 mini vagy Lg G2 vagy Lg Nexus 5 ? Minimum 3 évre tervezek , ami NEM frissítés szemszögéből nézve , hanem : ne akadjon , ne fagyjon , a tárhely legyen elég . Most Galaxy mini van 2 éves és a 2gb-os memóriakártyából 1.3gb foglalt , a belső tárhely 190mb abbol 170 foglalt . Vagy csak egy iPhone 4S 8gb elég lenne ? az is bírná nekem 3 évig , tudom mert kezeltem mar 4-5 eves iphonokat .

2014. dec. 7. 20:14
 1/3 anonim válasza:
Eltérve a példákra amit írtál, nekem iphone 5s- em van és nagyon szeretem. Nálunk itt a városban 150 ezer de ha nagyon vigyázol rá akkor 3 évet símán kíbir, több mint 5000 kép ráfér!!!
2014. dec. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nexus 5
2014. dec. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Samsung-ot főleg a híresen párnába olvadós S4-ét felejtsd el. az LG G2 nagyon jó szerintem. 1 évig használtam, és soha nem akadt. soha nem fagyott le. soha nem volt vele semmi baj. és ha a 32GB-os verziót veszed, akkor ott lesz még az OS után 24.90 GB-od. a Galaxy mini az egy kalap lószar. nem csodálom, hogy váltai akarsz. a 4S 8GB is csak 8 GB!! nem sok, hidd el. és tipikusan iPhone-hoz híven, nem bővíthető a memóriája. a másik pedig, hogy nem az a lényeg, hogy hány éves az a 4S, hanem hogy hányszor volt reszetálva a rendszer, teljes mértékben! ; ) az iPhone ráadásul fél év, max. egy év után olyan, hogy feltöltöd, oké gyorsan tölt, de feltöltöd, és ha használod akkor legfeljebb!! 3 órán belül lemerül. ezt a lehető legnagyobb mértékben az 5-nél tapasztaltam. ... az 5S sem lesz jobb, ha ezt tekintjük .. :/ én az aksit félretéve, IS lemondtam az iPhoneról... marad a droid. de nem az IOS a legmegbízhatóbb, hanem a Windows Phone, egy hivatalos hackeres verseny alapján. mindegyik OS-t teszteltek az ismertebb, és egyre erősebb vírusokkal, és csak a Windows Phone állta meg a helyét. Én nem hittem volna. alapból nem vagyok oda semennyire sem, a felhasználói felületért, illetve magáért az OS-ért....

Nézd... Én végső esetben maradnék a G2 mellett, vagy az Nexus 5 mellett. de nézd meg, és döntsd el.


[link]

2014. dec. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!