Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Letöltöttem a Geometry Dash...

Letöltöttem a Geometry Dash Lite-ot, amikor rányomok a telefonra hogy ugorjon valamiért lassan reagál nem úgy mint más telefonján így viszont élvezhetetlen a játék. Nem merem letölteni a teljes verziót. Telefon:Alcatel onetouch pop c7 Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 20:38
 1/4 anonim válasza:
24%

vegyél új telefont, az egy szar!:D ne is merd letölteni, mert felrobban a fa*zba! és mér akarod h ugráljon a telefonod?

Zoli, 18/f

2014. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%

Egyébként nem vágom h miért akarod azt a csi.ska játékot játszani, az ilyen 10 éves pö*söknek való:D vagy te is 10 éves kis csi.cska vagy? ha nem akkor csajozzál inkább, ne azt a sz*rt nyomogassad suliba... és tényleg mi az h rányomsz a telefonra h ugorjon, tanulj meg fogalmazni, gondolom nem vagy egy kitűnő tanuló az írásod alapján. Járj el kondizni, ne ilyenekkel foglalkozz.. Én izmos vagyok (100 kiló), kb 2-3 kiló zsír van rajtam és 41-es a karom. Ilyenekkel törődj, hogy tökéletes legyél (mint én) ne az ilyen 10 éves pöc.öknek való sz.ar.okkal játszadozz. Figyelj ide, én is voltam 10 éves és én is szerettem ezekkel játszani de ez elmúlt, nőjj fel végre. Ha tehetném már 10 évesen is inkább edzőterembe jártam volna, vagy edzettem volna, most még izmosabb lennék.

Összegezve edz, tanulj és csajozz és bulizz, élvezd az életet.

Üdv.: Zoli, 18/f

2014. dec. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
sztem lassu a telód. tölts le rá valami antivirust (én az avg antivirust javaslom) ott van egy olyan gomb, hogy "eszköz tisztítása", majd próbáld meg ujra. ha ez sem működik, akkor lehet hhogy túl van terhelve a memóriája, vagy nem elég a ROM tárhely ahhoz, hogy elég gyorsan fusson az alkalmazás (vagy lehet hogy venni kéne egy új telót)
2021. ápr. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

2 beképzelt fsz vagy képzeld el felnőtt streamerek is játszanak vele.

pl:sunix,evw,nexusgd...

2 a gyúrás nem minden a csajozás pff annál egyszerűbb dolog nincs is.

A geometry dash ban van nehézség legalább

2023. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!