Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2-t vagy Sony Xperia Z2-t...

LG G2-t vagy Sony Xperia Z2-t éri meg jobban megvenni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 8. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

megérni az LG FG2 éri meg jobban, a Z2 picivel többet tud...ez nem jelenti azt, hogy ki is lehet használni.


az én véleményem szerint a vízmentes burkolat csak felesleges kiadás, mert épeszű eccerű eber nem akar a kádban azzal fényképezni(sem)


nem sértve a Sony használókat, tervezőit, az LG G2 picit praktikusabb, szerethetőbb...


szerintem

2014. dec. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyetértek! nekem is volt G2-m, és még megvan ugyan de LG G3-at használok. ha az elromlana akkor a G2-re vissza váltok míg meg nem csinálják. de egyszerűen imádom, és imádtam! : ) az én személyes véleményem az, hogy eszedbe se jusson SONY telefont venni, mert én az összes készülékével rosszul jártam! még Z2-m is volt. de az csak mostanában, korábban nem. ki nem álhatom a SONY-t a Samsung se jobb túlzottan. de felhasználhatósági sorrendbe állítva LG>Samsung>SONY az LG a legfelhasználóbarátabb és az a készülék amit ki lehet használni, egyszerű kezelni jó minőségű, és nem fagy le állandóan. a G2 még az életben egyszer nem fagyott le ! a Sony-k meg minden igénybevételkor. a kamera túlmelegedés miatt 2 percen belül ki is kapcsol, nem kell annak lefagynia -.-
2014. dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Végül LG G2-t vettem, de csak fehérbe, mert feketébe már nem volt.
2014. dec. 10. 01:23
 4/5 anonim ***** válasza:
És meg vagy elégedve vele?
2014. dec. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen. nagyon jó telefon. Tetszik és hozzálehet szokni ahhoz is, hogy a gombok hátul vannak és tényleg sokáig bírja az akkumulátora is.
2014. dec. 13. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!