Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont tudnátok...

Kisvuk29 kérdése:

Milyen telefont tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

A kis mini prom közel három év és felbecsülhetetlen mennyiségű moddolás után meghalt

Mivel most a jogsi és aztán autóra való gyűjtés előbbre van olcsó (30-40 közti vagy ha van alatti :DDD ) telefonon gondolkozom teljesen alap dolgokra.

-Kamera - a mini prom cm11-el is olyan képet csinált meg videót ami számomra elfogadható volt csak a lényeg hogy ha látok valamit amit meg akarok örökíteni arra hirtelen ott legyen

-Kijelző - nem akarok FHD vagy QHD-t de ahogy nézem a kínaik már a qHD-t elhozták erre az árszintre

-Zenét lehessen hallgatni rajta, de nem vagyok minőség fétises tehát egy alap agybadugós füles elég lesz a boldogsághoz

-Játékok - a mini promon a family guy volt a leginkább laggra hajlamos

-A vas - 1GB ram nem lenne rossz a proci meg 2-4 magos A7 szerintem egy mediatech beleférhet

-Netezés szinten lehessen böngészni és facebookon tudjak leállás nélkül válaszolni wifin

Kb ennyi

Néztem a tescoban az opendott mobilt

Ha az tényleg olyan jó mint a specifikációk ki tudja de valami hasonló mindenképp jó lenne hasonlóan egyszerű dizájnnal :D

Tehát lényegében egy szükség mobil kéne ami teljesíti az alap igényeket és ha a keretbe belefér rootolható legyen mert anélkül már nem tudok meglenni :DDD

Válaszokat előre is köszönöm



2014. dec. 8. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen no name mobiloknál elfelejtheted a modolást.
2014. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

találtam még xperia m-et 37-ért

és lg l70-et 38-ért

a céloknak ezek valamelyike (inkább a sony mert az jobban tetszik) megfelelne-e?

2014. dec. 8. 19:46
 3/7 anonim válasza:
9mm elárulom hogy már ezt is lehet módolni mivel már megoldották a rootolását. Nekem is ez a mobil van ès nagyon megèrte az árát. A 4 magos processzor is tökéletesen végzi a dolgát. Azt hogy mi van a hátuljára írva nem érdekel. Amúgy a telefont a Medion gyartotta.Az akkumulátor az 1700mAh ellenére igen jól bírja. Az 5 megapixeles kamera is igen szèp kèpeket csinál. Sőt mèg szebbeket csinál mint a volt Nokia N8-om aminek pedig 12 pixeles kamerája volt. Ráadásul alapból a 4.4-es droid van rajta.
2014. dec. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Még annyit fűznék hozzá hogy ha a hátulján Samsung, LG, Sony stb... simán elkérnének érte akár 50-et vagy többet. Meg is éri érte csak hát ha meg lehet venni kevesebbért miért adjak érte többet?
2014. dec. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az év vicce.
2014. dec. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

voltunk tarjánban a tescóban és vicc de elfogyott

mivel gyarmaton tanulok ott is nézem minden nap reggel mivel úgyis a buszmegállónál van a tesco de ott is elkapkodták

Mivel nincsenek különös kívánságaim szerintem elég lesz ez is

amikor a mini prot vettük (az se most volt :'D) lehet nem volt gáz érte a 60 de most a 30 is csak azért mert nem akarok szenvedni a mindennapokban a lassúsággal

a jogsi fontosabb lesz jövő év elején mint egy akármilyen teló...

2014. dec. 10. 19:28
 7/7 anonim válasza:
Nem viccnek szántam. Most csak azért mert "Tescos"? Lemerem fogadni hogy ha egy nagy márka lenne a hátuljan semmi előitélet nem lenne. Amúgy meg mondj már egy olyan telefont ami ilyen paraméterekkel ennyibe kerül. Nem fogsz tudni mondani mert az olyan telefonok +50 ezernél kezdődnek. Az árához képest bő en felül van. És hozzá teszem még hogy 2 sim kártyát is tud kezelni. Nem véletlen hogy el is fogyott mert ennyiért nép telefon lesz. Nincs mindenkinek +100ezre egy telefonra. Lemerem fogadni hogy úgy itélkezel hogy még a kezedben se volt egysem. Amit meg ezen megspórol azt bele tudja tenni a jogosítványba. Elején nekem se igazán akart bejönni mikor láttam a reklámba. Aztán voltam a Tescoba azt úgy voltam megnéznem. Hát úgy megnéztem hogy 2 órán át tapiztam a telót aztán úgy döntöttem hogy megveszem. Mivel másra is kell a pénz na meg a symbianos telefont is illő volt lecserélnem. Nem bántam meg mivel sokkal többet ér mint a nagy márkák olcsó telefonjaik. Meg a legtöbb embernek elég a 4,5-ös telefon
2014. dec. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!