Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s5-öt érdemes...

Samsung galaxy s5-öt érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
[link]

2014. dec. 8. 20:48
 1/4 anonim válasza:

Az attól függ,hogy jelenleg milyen telefonod van. Ha most van egy galaxy s4ed,akkor nem éri meg lecserélni. Ha van egy Nokia 3310esed,akkor viszont itt az ideje váltani. :)

Nekem S2-m van,de én pl. S4ben gondolkozom.

2014. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
samsung galaxy s advance-m van. köszönöm a választ :)
2014. dec. 10. 22:33
 3/4 Tuluz4931 válasza:
igen érdemes megvenni. nagyon gyors és rengeteget tud. pulzus, lépésszámláló, vaku, és még sok más jó tulajdonság. :)
2015. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik 2 nappal ezelőtt vásároltam meg.

Ezt megelőzően egy samsung galaxy ace 2-m volt...de tönkrement és soha többet ace széria mert fagy, lassú és idő után meghal az egész telefon. Nekem nagyon tetszik az S5-m :), hihetetlenül gyors. Nagyon szép képeket, videót csinál (16megapixel, full hd, uhd felvétel) Szerintem jól döntöttem mikor megvettem. A Iphone 5s és ez között vaciláltam de jobb a samsung tudás szempontjából is.

2015. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!