Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S-nél AS garancia...

Iphone 5S-nél AS garancia vagy HU garancia a jobb? Egyáltalán mi a különbség? Az AS miért olcsóbb kb 20. 000-el? Melyik hány évet rejthet?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 8. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Az as garanciás telefonokat általában külföldről, sokkal olcsőbban veszik meg. Van, hogy azokat a készülékeket a márkaszervíz nem javítja garanciálisan, hanem csak a bolt, ahonnan vetted, az el küldi külföldre, hogy megjavítsák. Az asmgarancia általában 1 éves, míg a hu 2. Szerintem a hu garanciával jobban megéri.
2014. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
amelyik boltban ilyen garancia opciók vannak ott inkább ne vásárolj
2014. dec. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Akkor inkább megéri a plusz 20.000, minthogy ki tudja hová küldözgetik...

Amúgy internetes boltban néztem, de lehet, hogy most már az sem jobb, mint magánszemélyektől venni.

Tudnátok esetleg olyan online boltot ajánlani, ami megbízható? Független telefonra lenne szükségem mindenképp, úgyhogy a szolgáltatók készülékei kilőve.

2014. dec. 9. 10:17
 4/9 anonim ***** válasza:
edigital
2014. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. dec. 9. 14:09
 6/9 A kérdező kommentje:
Hú, itt 40.000-el drágább, mint ahol én néztem. Mobilbirodalom.hu nem megbízható? Ott sokkal olcsóbb és HU garanciás 1 vagy 2 évre. De még a két éves is sokkal olcsóbb. Tud erről a boltról valaki?
2014. dec. 9. 14:11
 7/9 anonim ***** válasza:

fogd már fel hogy azért olcsóbb mert csal

edigital ára az irányadó

2014. dec. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

FELFOGTAM!

Edigital a legdrágább! Ezen kívül nem hiszem el, hogy az árukereső oldalon hirdető összes másik online bolt csaló lenne. Ha valaki esetleg az Edigitalon kívül máshonnan vett már telefont, akkor kérem, írja le a véleményét! Ne rólam, inkább a boltról!

2014. dec. 9. 15:25
 9/9 anonim válasza:
Ő is habiszti lenne: [link]
2014. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!