Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 Lte előfizet...

Samsung Galaxy S4 Lte előfizetésre? Többi lent

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni egy telefont,pontosabban egy samsung galaxy s4 lte-t . T-mobiltol szeretném kihozni. Mivel soha nem volt még előfizetésem így itt kérdezem meg. Néztem neten hogy meglehet ott is rendelni. Kiválasztottam stb..



Samsung Galaxy S4 LTE

Move XS havidíjas díjcsomaggal, kamatmentes részletre


2 év hűség az előfizetésre

1990 Ft havidíj

Havi törlésztés 24 X 4190 Ft (teljes ár: 100 560 Ft)



Nah már most akkor erre mennyit kel fizetnem ? Illetve kérnek kaukciót? ( Mert azt nem írta )


2014. dec. 9. 07:52
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
24 hónapig 4190+1990Ft. Utána 1990Ft. Első előfizetésnél általában szoktak kérni kauciót, változó mértékben.
2014. dec. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2014. dec. 9. 08:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire érné meg, máshol már 70 körül lehet kapni ilyen telót, sok helyen részletre is

Itt nálunk ezek a szolgáltatók csillagászati áron adnak mindent

2014. dec. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!