Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hibaüzenet! Mit tegyek ilyenkor?

Hibaüzenet! Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Zenéket akartam letölteni és amikor beléptem a "letöltések"-hez,azt írta ki,hogy "az android process.media folyamat sajnos leállt"


Azóta szinte egy alkalmazást sem tudok megnyitni és 20 másodpercenként megjelenik.



2014. dec. 9. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen fajta teló?
2014. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Alcatel one touch 992D
2014. dec. 9. 19:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Behalt a rendszer egy része, indítsd újra!
2014. dec. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Meg kellene keresned neten neten valahol, hogy hogyan kell belépni a recoverybe a telódon. A factory reset valószínüleg megoldja a problémát.a recoverybe valamilyen gombkombinációval tudsz majd belépni, benne általában a hangerő gombokkal tudsz mozogni.Keresd meg majd a wipe data/factory reset menüpontot. Bocs, én most nem tudok utánanézni, de nem nagy dolog, elrontani nem lehet, akárhogyis próbálkozol.

Le fog törlődni minden, viszont szervízben is ugyanezt csinálják, csak ők mindig elfelejtik, hogy hová tették a telót, aztán pár hét múlva megtalálják, és akkor megcsinálják, de aztán megint elhagyják, és végül egy hónap múlva adják vissza.

2014. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi,de nem lehet megoldani az nélkül,hogy minden adat ekveszne? Nemrég költöztünk és belahalnék ha minden fotó/videó elveszne ami az előző életemből maradt. :(
2014. dec. 9. 21:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne félj! :) azokat másold ád SD kártyára, számítógépre, akárhova :) amúgy is csak az alkalmazások tűnnek el, semmi más
2014. dec. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi,szóval ha most visszaállítom a gyári beálításokat,minden rendben lesz és a képek/videók/zenék megmaradnak? csak mert nem engedi átmásolni sem :(
2014. dec. 9. 22:07
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Már megoldottam. (csak leállítottam az androidot)
2014. dec. 9. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!