Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kb. mennyiért tudok eladni...

Kb. mennyiért tudok eladni egy törött képernyőjű telefont?

Figyelt kérdés
Xperia J telefon, törött kijelzővel
2014. dec. 9. 19:32
 1/4 tetro ***** válasza:
mennyire törött?
2014. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az még nem vészes, ha törött a kijelző, kérdés működik-E A TELEFON.

Ha működéséből semmi se látszik, akkor kb. kuka...

2014. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megnéztem neked amit te is meg tudtál volna keresni a neten..

egy képernyő 5-10E ft körül van a neten

ennek javitása (amiben a képernyő ára is benne van)18E ft körül van.

Megmondom neked én,és sztem más se venne egy telefont,amire több ezret kéne költeni,de akkor még mindig csak haszált telefonom lenne.

kb. a telefon értéke 40-50E ft,ha nem tévedek,nem tudom pontosan milyen márka..


Én azt csináltam a régi sz-r telefonjaimmal h bevittem a használtba,és becseréltem töltöre,meg füllhallgatóra. persze nekem kisebb értékűek voltak,de tudom h ő még így is jól járt. sztem nézz körül a neten olx,jofogás,stb.. h ott mennyiért árulják,ha árulnak.. vagy mennyiért veszik be,de az sztem minimális..

2014. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Nem túl vészesen van betörve. De ez már nem az első alkalom és ez már nem is eredeti képernyő, hanem valami hamisított , amit 2000 Ft -ért rendeltem a netről.
2014. dec. 9. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!