Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobil netet szeretnek tmobilne...

Mobil netet szeretnek tmobilne-nal de elofizetes nelkul. Dominos vagyok es vhogy ugy szeretnek mobilnetet hogy sms-t kuldok vagy feltoltom ra van ra lehetoseg?

Figyelt kérdés
Azt tudom h vodafonnal van olyan h pl net 1000 es akkor kapsz 1 giga netet van vmi hasonlo megoldas tmobilenel?
2014. dec. 9. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, a T weblapon megtalálod a dominós netcsomagokat.
2014. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kerdezo

En csak olyanokat talaltam hogy ha feltoltok x ft t akkor kapok ajandemba x netet de en olyat szeretnek hogy penzt rakok a telora es sms el v vhogy azt at valtom nette

2014. dec. 10. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Itt válaszd a "Nincs még net a díjcsomagodban?" fület.

Kiválasztasz egyet pl. ezt:

[link] /netplusz_xl

A lapon láthatod, hogy kell sms-ben megrendelni. Hogy hogy idáig nem jutottál el? De a legjobb, ha a telefonszámoddal beregisztrálsz és nyomon követheted az egyenleged és a megrendelt szolgáltatásokat.

2014. dec. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom az eddigi segitseget is :) meg egy olyan kerdes hogy ha egyszer elkuldom akkor minden honapban automatikusan leveszi a penzt?de gondolom lelehet mondani
2014. dec. 11. 18:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha az egyenleged megengedi, akkor a fordulónapokon (mikor megrendelted a szolgáltatást) automatikusan levonja és indul a következő ciklus. Ha kevés az egyenleg, akkor a szolgáltatást felfüggeszti amíg nem töltesz rá, rátöltés után vissza az egyes ponthoz :) Természetesen le lehet mondani.
2014. dec. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget :)
2014. dec. 11. 19:41
 7/9 A kérdező kommentje:

Most jott el az ido hogy megrendelnem csak van egy masik szolgaltatas ami kizarja ezt a lehetoseget.

Regebben elkuldtem egy olyan sms-t nem tudom mar mi volt a szoveg hogy ha feltotik az egyenleget akkor ajandek netet kapok szerintem ez a problema

Hogy tudom ezt lemondani?

2015. jan. 28. 16:18
 8/9 anonim ***** válasza:

"De a legjobb, ha a telefonszámoddal beregisztrálsz és nyomon követheted az egyenleged és a megrendelt szolgáltatásokat."


Vagy ügyfélszolgálat.

2015. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na sikerult megcsinalni, de a netplusz s csomagnal amit rendeltem 690ft volt irva egy honapra. Megrendeltem es egybol 1000 ft le is szedett...
2015. febr. 4. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!