Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S SIM kártya zárolásán...

Iphone 5S SIM kártya zárolásának feloldása?

Figyelt kérdés

Egy hete került bele új SIM kártya utána mikor bekapcsoltam minden jó volt, de egy ideig áttettem a régebbi telefonomba (bővíthető volt) és ma mikor visszatettem azt írta ki, hogy zárolt SIM kártya és kódot kért. Megpróbáltam a pin-kódomat, de azzal nem sikerült és nincs ötletem, hogy milyen kódot fogadna el.

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. dec. 10. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt a kódot,amit legelőször beírta,vagy írd be a PUK kódot 3 próbálkozás után.Ha nem sikerül,szolgáltató!
2014. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem sikerült, elvittük a szolgáltatóhoz és kiderült, hogy a Touch ID-t kellett beírni :)
2014. dec. 25. 02:29
 3/4 anonim ***** válasza:
A Touch ID-t te nem tudod beírni.A Touch ID az ujjlenyomatod,ugyanis azt nem rudod beírni,csak beprogramozni.Telefonaz indítás után kódot kér.a Touch ID-nek a Sim számához semmi köze.a Touch id-vel a telefont tudod feloldani,de a sim kártyádnak ehhez semmi köze-van 4jegyű szám,azt kell beírnod.Ne keverd a dolgokat.Boldog Karácsonyt!
2014. dec. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Először kellett beírni a Touch ID-hez tartozó kódot, és csak utána tudtam a PIN kódot. Neked is utólag!
2014. dec. 30. 02:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!