Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eladtam egy telót holnap...

Eladtam egy telót holnap találkozok a vevővel, hogy megvegye valószínűleg. Oda adjam neki a telefont mgnézni vagy a kezemből ne adjam ki, míg nem veszi meg?

Figyelt kérdés
Mi van ha ellopja? Félek,mert nem 5 ezer ft-os teló.

2014. dec. 10. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezért menj olyan helyre ahol van kamera és vigyél magaddal valakit, aki vagy ott lesz veled vagy kicsit messzebbről figyel.


Esetleg menjetek be egy bankfiókba vagy más kamerával szerelt helyre.

2014. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a vevőd és te azt mondod, hogy nem adod a kezembe, amíg ki nem fizetem, akkor elküldenélek anyukád pitsájába és otthagynálak. Esetleg kirugdosnám belőled a buszjegy árát.
2014. dec. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

zoligyerek és mi van akkor ha zsebre teszi és elmegy? :D :D


akkor én rúgdosnám ki a te fogad meg a nyelved húznám ki és csokornyakkendőbe kötném a segegdre

2014. dec. 10. 18:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Zoligyerek kicsit nyersmodorú ( én is elküldtem már privátba melegebb éghajlatra ) de alapjában véve nem buta fickó és segítőkész.


Én se vennék meg olyan telefont amit nem vettem a kezembe és nem próbáltam ki. Az üzlet az bizalom kérdése. Én is csak azt tudom tanácsolni ha ennyira aggaszt a helyzet akkor olyan helyen történjen a találkozó ahol kevés esély van rá, hogy meglép a telefonnal és ne menj egyedül.

2014. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mondjuk egy olyan részen csak nem viszi el...ahol sok ember van nem? :D
2014. dec. 10. 19:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Oké, de mi van, ha te vagy egy minden hájjal megkent csaló? Találkoztok, közlöd a vevővel, hogy ne is álmodozzon a telefon megtapogatásáról, amíg át nem adja a pénzt. Ő (mivel imádja az emberiséget) belemegy, te nyúlsz a zsetonért és eszement vágtával tűnsz el a környékről. Na, ez hogy tetszik?

De a kérdésben olvasható mértékű bizalmatlanság az én világnézetemben már feloldhatatlan, nincs rá megoldásom :)

2014. dec. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan részen ahol sok ember van, a legkönnyebb eltünni.
2015. jan. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!