Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek karácso...

Milyen telefont vegyek karácsonykor?

Figyelt kérdés
Eldöntöttem hogy spórolok kicsit karácsonykor hogy egy újabb, nem extraszuperhiperkütyüt csak egy általános célra megfelelő okostelefont vegyek, mivel a régi már vagy 2-3 éves és nagyon haldoklik. Az általános azt jelenti hogy: internetezek, kisebb játékokkal játszok, zenét hallgatok lefekvés előtt stb..... Összeszámoltam és arra jutottam hogy 20k vagy 30k vagy 40k fog összegyűlni attól függ hogy ki mennyit ad de 20k biztos. Mind a 3 árra tudtok mondani telefont? Lehet android és wp is. És ha lehet a személyes tapasztalataitokat írjátok le róla.
2014. dec. 10. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Lenovo A536,Nokia Lumia 630
2014. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alcatlel POP C7-esem van (7041x). Kb fél éve van meg, és nagyon meg vagyok vele elégedve, sosem fagyott le, nem lassul be, nagyon jó ár érték arányban van. Erős hardvere van, akkuja sokáig bírja, szóval megéri. A probléma az, hogy a készüléknek több féle variációja van, (vagy 6-7kb) ami mind Pop C7-es néven fut, csak az utána lévő szám, amit feljebb lévő zárójelbe írtam, na az más. És ez a szám mondja meg hogy mi a specifikációja. Pl.: Ez ami nekem van 7041X, 1Gb ram, Autófocus-os 5mp-es kamera, single sim, van több fajta, de csak ebbe van 1Gb ram, a többibe 512, de pl valamelyikben 8mpx-es kamera, dual sim stb stb.. Ha jobban érdekel akkor utána nézel. Szóval ez amiben 1Gb-os ram van, ezt csak a vodafon forgalmazza, szóval függetlenül csak olyat kapsz amiben 512 van, ezért ha nem vodafonos vagy, akkor is azt javaslom hogy vedd meg ottan, és függetlenítsd ki, én is úgy csináltam. Kb ugyan annyiba van mintha vennél függetlenül, csak így 1gb ramod van, nem 512
2014. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem. A Lenovoban csak a MediaTek szó rémisztett el, elvileg azt hallottam hogy nagyon rossz procikat gyártanak. A
2014. dec. 10. 18:54
 4/8 A kérdező kommentje:
... nokiában gondolkodtam. Az a gond hogy én nem akarok függetlenítéssel szarakodni, a szüleim azt nem engedik
2014. dec. 10. 18:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb 3000-4000-ből ki függetlenítik neked egy GSM-be 20 perc alatt. :) Rá se jönnének a szüleid :D
2014. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy Core 2. 4 Magos processzor, és még sorolhatnám az előnyeit, de szerintem nézd meg te, és nem mellesleg még jól is néz ki. (szerintem..)

Ha kártyafüggetlenben szeretnéd, akkor mindenféleképpen innen rendeld, mert itt megkapod a telefont magyar menüvel eredeti dobozzal, minden tarozékkal!! :)

[link]

2014. dec. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó: Az Alcatel erősebb, és olcsóbb, csak a név miatt drágább a Samsung
2014. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az alcatelben is mediatek van. És ez hülyeség hogy sz.r soc-t gyártanak
2014. dec. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!