Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapok MMS-t, ha nincs...

Nem kapok MMS-t, ha nincs mobilinternetem?

Figyelt kérdés

Az új telefonomba áttettem a SIM kártyát, és nem kaptam MMS-eket. A T-mobile-nál azt mondták, hogy ha nincs mobilinternet előfizetésem, akkor nem is fogok kapni MMS-t egyáltalán. Ha visszateszem a SIM-kártyát a régebbi telefonba, abban simán megkapom az MMS üzeneteket.


Ez komoly, ha nincs mobilinternet előfizetésem, nem kapok MMS-t?



2014. dec. 10. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

valamilyen net is kell hozzá, persze az mms-ek engedélyezése mellett(ami ezek szerint megvan).

ha nincs neted, akkor nem tölti le a tartalmat, hanem kapsz egy szöveges üzenetet a tartalom elérhetőségével.

2014. dec. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom régen hogy volt, de régen úgy volt MMS "előfizetésed", hogy egy MMS APNen keresztül fogadtad az MMSeket. Más szóval ez egy olyan mobilinternet kapcsolat volt, ami csak az MMSeket engedte letöltelni, illetve elküldeni GPRS/EDGE/3G/HSDPA kapocslaton keresztül.


Biztos, hogy ma már nincs ilyen?

2014. dec. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*Nem tudom régen hogy volt = nem tudom manapság hogy van, ezt akartam írni
2014. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!