Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket ajánlanátok inkább?...

Melyiket ajánlanátok inkább? ALCATEL 6033 X Idol Ultra vagy Samsung I8190 Galaxy S III mini?

Figyelt kérdés

2014. dec. 10. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én igazából egyiket sem ajánlanám..

De ajánlanék ebben az árkategóriában egy sokkal jobb hardverrel, teljesítménnyel rendelkező telefont, ami a Samsung Galaxy Core 2. 4 Magos processzor, és még sorolhatnám az előnyeit, de szerintem nézd meg te, és nem mellesleg még jól is néz ki. (szerintem..)

Ha kártyafüggetlenben szeretnéd, akkor mindenféleképpen innen rendeld, mert itt megkapod a telefont magyar menüvel eredeti dobozzal, minden tarozékkal!! :)

[link]

2014. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első, érdekes hogy egy másik kérdéshez is ugyan ezt a szöveget írtad, itt a link:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


De egyébként a 2 közül az Alcatel. A Samsung el lett baszva a TouchWIZ-el.

2014. dec. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért érdekes, mert ugyanaz maradt a véleményem? :')
2014. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
egyértelműen alcatel
2014. dec. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!