Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Törölt képet videót vissza...

Törölt képet videót vissza tudom állítani?

Figyelt kérdés
véletlenül le töröltem a sid Kártyáról pár videót.vissza tudom rakni?Valaki segítsen nagyon fontos.
2014. dec. 10. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha van laptopod, amibe van SD kártya olvasó, akkor laptopra letudsz tölteni olyan programot ami visszaállítja, van belőle rengeteg
2014. dec. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia.Köszönöm a segítséget.hol tudom ezt le tölteni?
2014. dec. 10. 23:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán, főleg, ha azóta bármi új dolgot mentettél a kártyára. Általában a törölt fájlok visszaállítható lenyomatára mentik rá az új adatokat, így törlődnek a régi fájlok.
2014. dec. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ha azóta nem tett rá semmit, visszaállítható

ezzel próbáld meg, csak fontos, hogy addig tényleg ne mozgass adatokat a kártyán

[link]

2014. dec. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem csináltam azóta semmit a kártyán.
2014. dec. 10. 23:36
 6/11 anonim ***** válasza:

akkor egy próbát megér

ha ez a program nem találja meg, érdemes másikat keresni, velem is volt már olyan, hogy az egyik nem találta, a másik meg simán, de sajnos nem tudom már melyiket használtam, de azt tudom, hogy egyszerűen beütöttem google-ba, hogy kép (Te esetedben most videó) visszaállító, és amiket találtam, kipróbáltam

2014. dec. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sid kártya a Commodore 64 ben volt 30 éve, te Sd kártyára gondolsz....

Google play > undelete apps

2014. dec. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sikerült vissza állítani,de most nem játca le a videót...mitévő legyek?
2014. dec. 11. 11:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy serult, vagy atnevezodott a formatuma. Probalkozz mas lejatszoval, hatha elindul.
2014. dec. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sok videó sikerült,de pont az nem ami fontos lett volna.
2014. dec. 11. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!