Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Lg l65-ös telefont....

Tiluka kérdése:

Vettem egy Lg l65-ös telefont. Névjegyekhez fényképet szeretnék rendelni. Kép vágása után azt írja, hogy a fotó szerkesztései nem menthetők. A telóban nincsen memóriakártya, belső memóriát használok. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

#fotó #szerkesztései #menthetők
2014. dec. 11. 15:38
 1/7 anonim válasza:

Letöltöttem pdf fájlban a használati utasítást és idemásolom neked. Remélem sikerül. :)


Új partner hozzáadása

1 Érintse meg a ikont, írja be az új névjegyhez tartozó telefonszámot, majd nyomja meg a gombot.

Érintse meg a Hozzáadás a Névjegyekhez > Új névjegy lehetőséget.

2 Ha képet kíván társítani az új névjegyhez, érintse meg a kép helyét.

Válasszon a Fényképkészítés vagy Kiválasztás a galériából opciók közül.

3 A megérintésével válassza ki a névjegy típusát.

4 Érintse meg az egyik névjegy-kategóriát, és adja meg a névjegy adatait.

5 Érintse meg a Mentés gombot.

2014. dec. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kiválasztom a névjegyet. Rákoppintok a "sziluettre",kérdezi,hogy képet csinálok, vagy galériából választok. Kiválasztom a képet, ki kell vágni. Vágás után rányomok a készre, és a kkor írja, hogy nem menthető. Amúgy én is letöltöttem én is a kézikönyvet, ott ezeket a lépéseket írja.
2014. dec. 19. 16:25
 3/7 anonim válasza:

Sajnos csak tippem van, mert én csak kinéztem magamnak ezt a telefont, de nem tudtam megvenni. Előfordult már többször, hogy pl. a kép "rossz" mappában van a telefon szerint, próbáld meg áttenni máshova, hátha. Ami eszembe jutott még, hogy tegyél bele memóriakártyát. Mondjuk elvihetnéd egy olyan üzletbe, szervizbe, ahol pénzért tudnának segíteni neked.

Sajnálom, hogy nem tudtam érdemben segíteni.

2014. dec. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tervben van a kártya, amúgy is venni akartam. Kipróbálom, hátha működik. Azért köszönöm a segítséget. 
2014. dec. 22. 14:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam a másik mappába helyezést, ugyanaz.
2014. dec. 22. 14:22
 6/7 anonim válasza:

[link]


Megnéztem az LG hivatalos súgóját és ott azt írja, memóriakártya nélkül nem lehet képet menteni.

2014. dec. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Remélem ezúttal segítettem. :)
2014. dec. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!