Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan jó tölteni a li-ion akkut?

Hogyan jó tölteni a li-ion akkut?

Figyelt kérdés
hogyan töltsem mert délután otthon vagyok és akkor hogy a jobb folyton a töltőn hagyni vagy pedig csak feltölteni a telefont?

2014. dec. 11. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Bedugod: tölt. Ha kész: kihúzod. Ha nem húzod kik, az sem baj.
2014. dec. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aha csak azért kérdem mert hallottam olyat is amikor az a jó ha nem töltöd sokat mert az csökkenti az élettartamát meg olyat is hallottam hogy ha sokat hálózatról üzemel akkor a jó
2014. dec. 11. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy hálózatról üzemel... Ha feltölt akkor egy apró relé megszakítja a töltést és akkor nem tölt tovább, kész!

Ha hálózaton van és közben használod akkor nem azért nem merül, mert töltőn van. Hanem azért, mert "csepptöltéssel" tölt. Azaz ha 1%- ot merül azt rögtön vissza is tölti.

2014. dec. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!