Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha rendelek egy samsung...

Ha rendelek egy samsung galaxy s3 minit a ter-ero.com oldalnál, akkor kapoh hozzájáró tokot?

Figyelt kérdés

2014. dec. 11. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt tőlük vajon miért nem tudod megkérdezni?
2014. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mert nem jutott eszembe.. holnap jön meg és gondoltam nem lesz bajom abból ha megkérdem
2014. dec. 11. 16:50
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem rendeltél külön akkor nem.Kivéve ha úgy hirdették hogy tokkal együtt.
2014. dec. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

S3 mini???

Komolyan????

Papírgyűjtésre olcsóbb megoldás egy tégla papírnhehzéknek. Nem kell ehhez hulladék túlárazott tucatcsámcsung :)

2014. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3. válaszoló.

Megrendeltem, és IMÁDOM azt a telefont. És én nem jampi akarok vele lenni, hanem szeretnék vele telefonálni és a dolgaimat intézni, és esetleg rátölteni egy játékot. Nem menő akarok lenni aki azzal az óriási iPhone 6 +-al nyomul vagy a galaxy s6-tal ami ilyen hajtogathatós vagy ilyesmi. Lehet hogy ha neked volt, akkor kivételesen szar volt vagy ilyesmi de ha ilyen televonom lett volna 10 éve én lennék a legmenőbb az biztos. Hogy hová lett ez a világ! Ne fikázd a remek telefonokat. Köszönöm.

2014. dec. 28. 10:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Az s3 mini minden csak nem jó telefon
2014. dec. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az s3 mini nem jó egy technoketrecben élő maximalistának. De az alapokra a tökéletesnél is jobb, ha 10 éve ilyenem lett volna .... Akkor menő lettem volna. De én nem arra törekszem! Bár it érdekel egy "jövőbeni" gyerek véleménye. Hihetetlen hogy hová fajult ez a világ! Már a legjobb se jó!
2014. dec. 30. 10:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Az s3 mini mióta a legjobb? A lehető legrosszabb választás!
2014. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%-os nyomd már el magad, senki nem kíváncsi a véleményedre, főleg hogy süt róla a hozzá nem értés.:)
2014. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm 9-es! ízlések és pofonok
2014. dec. 31. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!