Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A régi "buta" telefonomba...

A régi "buta" telefonomba normál sim kártya kellett, az új okostelóba micro kell, hogy tudnám a régiről a telószámokat átenni valahogy az újra?

Figyelt kérdés
vagy telefonra,vagy bármi,hogy ne vesszenek el.

2014. dec. 12. 00:09
 1/5 Norb66 válasza:

1.: normál SIM-et Micro-ra vágod.

2.: Átmásolod a SIM tartalmát a telefonra.

3.: Használod a telefon saját telefonkönyvét, vagy átmásolod a telefonról a SIM-re a számokat.

2014. dec. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bp1985 ***** válasza:
34%
Bemész a szolgáltatódhoz, adnak egy másik kártyát, és rámásolják a számaidat. Semmit nem kell vagdosni.
2014. dec. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Utolsó: pedig vágni szokták.
2014. dec. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megvágattam. A régi telómba visszateszem a kivágottat a régi kártyámba. Olyan, mintha adaptert vettem volna :))
2014. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vagasd , ne cserelj , mert minent elvesztessz , ugy jartam en is , eloszor korbevagtam , de nem tetszett ahogy kinez , aztam kaptam ujat , de menden elment , de kulonben sem szabad kivenni a kartyat ha mat beletetted , mindent elveszithetsz ,,,,
2014. dec. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!