Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakinek van Lenovo Vibe Z2...

Khhmkhhm kérdése:

Valakinek van Lenovo Vibe Z2 Pro teloja?

Figyelt kérdés
Ha valakinek lenne ilyen teloja leirhatna a tapasztalatait es hogy meg e van vele elegedve illetve meg e erne megvenni:) koszonom! Es hogy megy e bele mem.kartya mert mindehol mast latam irva.

2014. dec. 12. 07:13
 1/2 anonim ***** válasza:

- 6"-es a kijelzője, ez már nagyon nagy, bár Nexus 6 esetén is elég sokan hozzászoktak az ilyen nagy kijelzőhöz, de sokan meg inkább visszavitték a telefonjukat, mert a 6" már tényleg túl nagy. Nem tudom, hogy neked tetszene-e a hatalmas kijelző

- nem bővíthető

- jó telefon, de QHD felbontáshoz jobb lett volna a Snapdragon 805. Nem akad meg nem lassú, de alacsonyabb felbontással (vagy erősebb hardverrel) jobb lehetne

2014. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hali nekem kb 1 hónapja van meg(ahogy megvetem levették az árát 50ezerrel.... Mondom ok 170k helyett mostmár 120k na de belekezdek.

Eddig semmi szaggatás semmi baja ugyan olyan mint a gyári.

Nekem a 6" csak 2 napig volt szokatlan mert előtte csak 3.8"-os telefonom volt.

2db (micro)Sim-es.

NEM lehet SD kártyával bővíteni.

Engem nem zavar nekem elég a 32G.

Énszerintem kinek hogy van a pénztárca

attól függ hogy megéri venni vagy nem.

Egxedüli hátránya(SZERINTEM):Camera...

Ha van fény/keverve árnyékkal akkor úgy jó.

De ha éles fény van(Pl.:Nap fény) akkor nem a legjobb selfizni :D

Próbálgattam ilyen nagyobb fajta játékokat a legújjabbakat.

Pl:GTA,Modern Combat,FIFA 15, NBA 2k15

Ezeknek a legújabb verziójukat a legjobbat.

Semmi szaggatás full grafon.

Alapból a képernyő is tökéletes felbontásban van(+imádok rajta filmet nézni)

Ohh még 1 (NEM nagy) hátrány; az aksi.

A 6" os kijelzőnek a 4000mAh az csak 20óraig jó. Tehát hogyha valami külföldi utazásra mész akkor ajánlok +ba 1 külső aksit.

Remélem tudtam segíteni. 😎

2015. júl. 8. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!