Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok nekem?

Milyen telefont ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
Régi gombos telefonom van, és most tervezném leváltani okostelefonra. Elég sokat dolgoztam az utóbbi hónapokba, hogy össze gyűjtsek annyit hogy akár egy drágább darabot is megvehessek. A legmaximumabb amíg elmennék az a Galaxy S5/Iphone 5s árkategóriája lenne. Csak abba nem vagyok biztos hogy érdemes nekem ilyen drága telefont vennem. Most megkésve ugranék bele ebbe az okostelefon világba, de nem nagyon ismerem a hardvervilágukat, hogy milyen telefontól mit lehet elvárni. A lényeg hogy ne nagyon ütközzek kompromisszumokba vele. Meg ilyen drágább készülékeket érdemes egyáltalán úgy használni hogy nem fizetek rá állandó netet. Csak wifiről netezgetnék vele? Mi a véleményetek milyen készülék lenne nekem ideális.
2014. dec. 12. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Sony Xperia z2 vagy nexus 6 ez a két telefon nagyon jó.
2014. dec. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem, mivel neked eddig gombosod volt, vegyél valami Qwerty billzetű telefont. Nem biztos, hogy olan nagy a választék, és nem akkora lépés a gomboshoz képest, de legalább tudnád kezelni, és a (leendő) okostelefonokat is megtanulhatnád kezelni vele.
2014. dec. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!