Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4S SOS ötletek?

IPhone 4S SOS ötletek?

Figyelt kérdés
Egy héten belül ez a második 4S telefo nom,a hiba hogy néha gondol egyet és pl 29 szazaleknal kikapcs,5percig full lemerulest jelez,utana bekapcsol,ugyanugy 29szazalek,ra fel percre meg hirtelen 12 szazalek,aku hiba kizarva ugyanis uj akut is kaptak,az elozot emiatt adtam el,egyszeruen nem hiszem el hogy ugyanaz a bajuk van,mitol lehet ez? Otletek? Nagyon fontos lenne
2014. dec. 12. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
pedig ez gyakori akksihiba 4S és 5-nél. talán arra tudnék tippelni, hogy az az "új" akksi nem is volt annyira új, de ez csak feltételezés. jobb ötletem nincs, azért ha még nem próbáltad, egy restore esetleg segít. én 4S-em is ilyen volt, nekem akksi csere után megoldódtak ezek a gondok.
2014. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát köszi a választ,az a baj van 2 új akkumulatorom és mindkettovel fenn all a gond, viszont gsm boltokban surun azt a valaszt kaptam hogy sim csere kell,lehet az hulyiti meg,most kiprobalom ezt a megoldast is hatha
2014. dec. 12. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!