Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy S4 vagy iPhone 5? Csak ez a kettő játszik most nálam, melyiket vegyem tehát? Érveket is kérnék, ha lehet, aki válaszol annak megy a zöld!!

2014. dec. 12. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Mind a kettővel csak mérgelődnél 2-3 hónap után. Amúgy attól függ mire kell.


Én inkább egy Nexus 5-öt vennék. A google saját telefonja, mint az összes Nexus, ebből adódóan olyan jól van optimizálva, hogy nem akad meg, mint azok a szar samsung telefonok. És persze az android egy sokkal nagyobb szabadságot ad mint az iOS. Az iPhone csak egy túlárazott divattermék.

2014. dec. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Átlagfelhasználásra kell, ezért gondoltam, hogy az iphone jobb lenne, mint a samsung.
2014. dec. 14. 12:24
 3/7 anonim válasza:
iphone, samsungot mindig elbasszák sose tudják jól optimazálni :D fél év- 1 év és kuka
2014. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább vedd szerintem a Samsungot . Az Iphone csak egy túlárazott szar szerintem.Meg androidra sokkal több cucc van IOS-re
2014. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok lemaradt egy mint az IOS előtt *
2014. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenhol ahol olvasom valaki az iPhonet ajánlja, valaki meg a Samsungot, nem igaz, hogy nem tudok dönteni..:D
2014. dec. 14. 19:51
 7/7 anonim válasza:
Az iphone-ban tudod mi a lényeg? Az hogy rajta van a logo
2014. dec. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!