Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan teszem fel SD kártyáról...

Hogyan teszem fel SD kártyáról az appokat új telefonra?

Figyelt kérdés
Új telefonom van, (Galaxy s4) és áttettem a régiből az SD kártyát, de első bekapcsoláskor nem szinkronizáltam teljesen (nem tudom ez segített-e volna), most meg bármit csinálok, az SD kártyán lévő alkalmazásokat nem jeleníti meg. Mit kéne csinálnom? Nem akarom újra letölteni őket.
2014. dec. 13. 01:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Megvan még a régi telefon? Rakd vissza a kártyát, és telepítsd a következő appot:


App Backup & Restore


Ezzel szépen csinálsz egy backupot az alkalmazásokról az SD kártyára.


Ezután átrakod a kártyát az új telefonba, a Marketről ott is telepíted a App Backup & Restore appot, és csinálsz a backupolt appokról egy restore-t (visszaállítást).

Ez a módszer kiváló egy app korábbi verziójának megőrzésére is, az app frissítése előtt érdemes egy backupot csinálni róla, így ha a frissítés rosszabb lenne, vissza tudod állítani a korábbi verziót.

2014. dec. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!