Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kijelzővédő-fólia eltávolítása?

Kijelzővédő-fólia eltávolítása?

Figyelt kérdés

Valahol olvastam, hogy érdemes néhány havonta lecserélni, mert ha túl sokáig van rajta, a leszedésekor károsíthatja a kijelzőt.

Na, én ezt későn olvastam, és az enyém már 2 éve rajta van a kijelzőn. Lehet valami baja, ha leszedem?


2014. dec. 13. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem ez nem igaz. Bár az enyém csak egy éve van a készüléken de semmi károsodást nem találtam.

Lényegében nem használnak ragasztót a felhelyezéshez így nem hiszem, hogy bármi károsodást okozna.

Maximum azt tudom elképzelni, hogy azért"érdemes néhány havonta lecserélni, mert" így az értékesítő jobban keres. Szerintem csak akkor indokolt lecserélni, ha már nagyon karcos.

2014. dec. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

régebben tényleg voltak olyan fóliák amiken olyan agresszív anyag volt a tapadás miatt ami meg tudta marni az akkori kijelzőket


cseréld le, abból baj nem lehet, lehet ma már kapni nagyon jó minőségű kijelzővédőket, pl. xpro

2014. dec. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam :)
2014. dec. 13. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!