Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb telefon, és...

Melyik a jobb telefon, és melyikbe van jobb kamera?

Figyelt kérdés

Beex m5 vs nokia lumnia 820.

Ez a két telefon között őrlődöm. Meg tudnátok mondani nekem hogy melyik a jobb telefon. Az adatokba, látom hogy a Beex m5 a jobb , és elviekben képeket is jobbakat csinál , de ha jól tudom a mpx-el nem minden. Azt hallottam a lumniak-ba nagyon nagy a szenzor ezért csinálnak nagyon szép képeket.

Tudnátok nekem segíteni ebbe a dilemmába.

Még annyit hozzátennék, hogy a beex m5-öt 30ezerér míg a nokia-t 20-25ért tudnám megvenni.

(azok a kommentelők kíméljenek akik azt mondják, hogy a beex kinai gagyi és vegyek inkább olyan kínai gagyit amire nokia vagy sasmung van írva. )



2014. dec. 13. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Hát a BeeX-ben jobb a kamera is, a proci is,a lumiában 8gb belső mem van,míg az M5-ben 4 gb.Hardverileg a beex jobb,erősebb benne az aksi is tovább bírja mint a lumia,viszont a lumia azért mégiscsak egy népszerű márka...Annyi hogy úgytudom nemfognak foglalkozni tovább a lumiákkal,nemlessz rá frissítés.Összeségében én a BeeX-re szavazok
2014. dec. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Én meg hogy lettem 49%-os?-.-"
2014. dec. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha választanom kellene, hogy 1 noname kínai, vagy 1 értelmes márka közt, akkor egyértelmű lenne a választás.

Ha Xiaomi-t, Oppo-t, vagy valami hasonlót kérdeznél, akkor az még oké lenne. :)

Amúgy az Lumia, nem Lumina(Ő egy női karakter a Final Fantasy XIII Lightning Returns c. JRPG-ben).

2014. dec. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Beex m5 vs nokia lumnia 820."

"Azt hallottam a lumniak-ba..."

Te hol láttál olyat hogy azt írta:"Lumina"?

(Persze ez még így sem helyes :D)

2014. dec. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Most hoztam rajtad kicsit. :D

Köszi a gyors választ.

Én is ezen agyaltam, akkor ezek szerint a szenzor mérete nem dob annyit a kamerán?

Én is a beex felé hajlok csak azt hallottam, hogy a tartossága nem a legjobb.

Konkrétan ezt írták róla "olcsó műanyag".

2014. dec. 13. 10:05
 6/11 A kérdező kommentje:
De mitől lesz valami noname kínai? Attól hogy mi nem ismerjük. Pár éve még a huawei-re is azt mondta mindenki hogy no name kínai, most meg már piacvezetőek. Az hogy nokia nekem még nem bizonyít semmit. A tudás szerintem ami bizonyít. Persze ez nem zárja ki hogy a nokia a jobb.
2014. dec. 13. 10:06
 7/11 A kérdező kommentje:
Még az is érdekelne, hogy az miben gátol engem, hogy a beex-en 4.4.2 -es android van?
2014. dec. 13. 10:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Sry, félreolvastam, nekem akkor még reggel volt, de általában azzal keverik az emberek.. :D
2014. dec. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A-a nekem is ez van a mostani telón,megvagyok vele elégedve, de am az android am is jobb a windows op helyett haverom aztmondja folyamatosan befagy -.-"

Nekem ha ez befagy(mert ilyen 80-90%ramot használok :D)ak megnyomom a visszagombot az alkalmazásból és ugyanugy megy...van rajta alap tisztító progik is,auto tisztítja a ramot a fölös cuxoktól.

Utolsónak:Idd meg a kávédat :P

2014. dec. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jah a 6.-ra annyit hogy a márkákban én sem igazán bízom, régebben csak márkás cuccokat vettem, legtöbbször rá is faragtam.
2014. dec. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!