Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Xiaomi mi3-nak milyen a...

A Xiaomi mi3-nak milyen a hangminősége?

Figyelt kérdés
Jelenleg iphone 4s-em van és gondolkozok egy xiaomi mi3-on. Szerintetek zenehallgatásban hozná a 4s szintjét? (hangerő, hangminőség). Elég rossz tapasztalataim vannak az androidos telefonokkal hangminőség és hangerő terén.

2014. dec. 13. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Fülhallgatón keresztül? Az csak a fülesen múlik.

Hangszóróra gondolsz? Erre sajnos nem nagyon tudok válaszolni, de zenét amúgy is remélem nem hangszórón keresztül akarsz hallgatni, ha igen, akkor meg HTC One-t vegyél, az az abszolút legjobb ezen a téren.

2014. dec. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Természetesen fülhallgatón (esetemben fejhallgatón de ez mind1) keresztül gondoltam :) Az a gond, hogy pár androidos készüléken kipróbáltam már a fejhallgatómat és vagy doboz hangja volt vagy nagyon halk volt, de iphone-on meg konkrétan tökéletes.
2014. dec. 13. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a sima (nem agybadugós) fülhallgatóval használom leginkább. Azon jó, viszont én nem vagyok ilyen zenebolond meg vájtfülű. Most van egy Piston fülesem, de az eladásra van, azt nem dugdosom az "agyamba". Bár nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan szól. :)

Másik agybadugóssal is próbáltam nekem megfelelt és nem volt dobozhangja. Csak azt ritkábban használom a telefonnal.

2014. dec. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2


Komolyabb fejhallgatókat már nem tudnak rendesen meghajtani a telefonok, bár olyankor az iPhone sem, szóval nem tudom mitől lehet.

iPhone-okba egyébként elég jó audio chipeket szoktak belepakolni, Xiaomi Mi3 lehet nem fogja hozni annak a szintjét, de szarul azért nem kéne szólnia.

Meg ha leszeded a Viper4Androidot akkor nagyon durván jobb hangzást kapsz (csak ahhoz root kell).

2014. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az mi3 alap rootolt.
2014. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem megpróbálok találni valakit akinek mi3-ja van és kipróbálom, ez lesz a legjobb csak az esély nem túl nagy rá :) Amúgy azt néztem, hogy a mi3-ban ugyanolyan márkájú audio chip van mint iphone-ban csak a típusa más. (egyébként a fejhallgató: Sony MDR-XB400 24ohm-os)
2014. dec. 13. 18:46
 7/8 anonim ***** válasza:

"mi3-ban ugyanolyan márkájú audio chip van mint iphone-ban csak a típusa más"


Ez semmit sem jelent, olyan, mintha azt mondanád, hogy az iPhone 6-ba ugyanolyan márkájú SoC van, mint az iPhone 4-be, csak más típus (Apple A8 vs Apple A4).


Egyébként az sem teljesen igaz, hogy ugyanolyan márka van mindkettőbe, az iPhone 4S-be Apple 338S0987 B0FL1129 SGP-re keresztelt audio chip volt, szóval saját készítésű, csak vélhetően Cirrus Logic codececre hagyatkoztak, míg az Mi3-ba Cirrus Logic 42L73CWZ van.


Egyikre sem lehet panasz, de a legjobb tényleg az, ha élőben kipróbálod.

2014. dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég sok embernek van már az országban nem lesz nehéz találni egyet.
2014. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!