Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Z3 telefonom össze...

Sony Z3 telefonom össze vissza rakosgatja a képeket az albumba, néhány zene amit a gépről töltök rá nem lejátszható. Mitől van ez? (lent még írok) Samsung class 10 64Gb microSD

Figyelt kérdés
Amikor pl fotózok és visszanézném a képeket, van amikor egy héttel azelőtt készült képet dob be, és az éppen most készült képet meg bedobja valahova középtájra, a zenéket pl felmásolom gépről telóra kábelen keresztül aztán meg Az egész albumba lévő összes zeneszámnál azt írja ki (valamikor csak 1,2 zenénél) hogy Ez a zeneszám nem játszható le.. Megesik hogy SDHC átalakítóa betezsem a micro SD-kártyám aztán úgy teszem a laptopba, mert úgy gyorsabb a másolás, ez gond lehet?

2014. dec. 13. 13:22
 1/1 anonim válasza:

Én már jártam így a képekkel, akkor a rendezést állítottam véletlenül méret szerint sorba.

A zenéket nem tudom.. de nekem LG P920-amnál, meg régi SonyEricsson-omnál volt pl. olyan, hogy némelyik jutubról nyúlt zenére azt írta, hogy másfél órás, vagy ilyesmi és miután vége lett a számnak csend volt és számolt addig, amíg a másfél óra végére nem ért, ha nem nyomtam előbb tovább a következő számra...

Esetleg ilyen fájlkódolás hiba lehet. (??)

2014. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!