Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lecserélném iphoneom? Ajánlj...

Lecserélném iphoneom? Ajánlj telefont!

Figyelt kérdés
iPhone 5S-em van, nem szeretném részletezni hogy milyen szinten trágya pedig 2 hónapos sincs(előtte 5öm volt, annak 1esfelevig semmi baja se volt , aztán hardverhihás lett és már nem volt túl jó, akkor cseréltem 5sre, de régen mindjg azt hittem soha az életben nem térek el az iPhonetól) de rengeteg hiba,probléma merült fel az utóbbi időben , onnan h az 5 elromlott és beléptem a szervizükbe,amitől okádok, össze vissza vezettek meg..Viszont az új 5sem kibobál,fagy,lassú,eltűnnek az ikonok,fekete lesz minden, és az aksi , na az aksi állandóan lemerül nemnormális módon..tegnap volt az a pont amikor egésznap talpon voltam és mivel nem vagyok butakislány előtte egész éjjel töltöttem napközben repülómódban volt a táskámban, alig nyúltam hozzá és lemerült este 11re úgy hogy még be se tudtam kapcsolni és vészhelyzetbekerültem a városban. Na itt jutottam el arra a pontra hogy nagyon gondolkozom a telefonváltáson pedig eddig én is azok táborába tartoztam akik azt állították az iphone az isten, de az utóbbi 4-5 hónapban ez nagyon nincs már így.. ..szerintem a mostani telóm gyári hibás lehet a leírt problémák alapján, viszont sokaknak ugyanez a gondjuk a szoftverfrissítések végett...visszaviszem mindenképp bár kutyaütő az összes de tényleg annyi siralmas storym van az istyllal jaaaj órákig tudnám mesélni sírniröhögni lehet rajta. Viszont hálisten talpraesett vagyok,sosem hagyom magam..szóval visszaviszem meglátjuk mit mondanak, a kérdés a következő: Iphone 6 mennyire lehetne jó választás? Nagyon kevés bizalmam van már bennük de szeretem magàt a stilusat, a belsejét, a kamerát...:( illetve ha nem iphone, akkor létezik még jó telefon? Nagyon nem vagyok android meg windows párti...de kíváncsi vagyok...talán samsungot tudnék elképzelni, egy S5? Olyan kéne ami nem csinálja a kényszerbezárásokat, nem fagy, nem lassú, szép belül...nekem az iphone letisztultsága, billentyűje pl nagyon jó volt..hát várom válaszaitokat és köszönöm...

2014. dec. 13. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig az iPhone tulajok nem igazán váltanak másra.

Amúgy az android elég stabil már, főleg az 5.0 után lesz brutális állítólag. :)

Nekem Note 4-em van, az nem áll le csak úgy magától, működik rendesen. 1 hónapja használom, azóta semmi bajom nem volt vele. Bár nem ajánlok semmit inkább, mert a többiek úgy is megmondják.

Az a gond, hogy itt nem lesz olyan ember, aki normálisan fog ajánlani valamit.

2014. dec. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha androidos telefont választasz, akkor inkább Nexus 5 legyen (a Samsung S5 majdnem annyira túlárazott, mint az iPhone :D)

Windows Phone-ból válaszd azt, amelyikre van pénzed - maga a rendszer ugyanolyan gyorsan fut az összesen.


Ha se az android, se a WP nem tetszik, akkor marad a Blackberry, aminek egyetlen hátránya a limitált alkalmazásválaszték, de egy ideje már támogatja az androidos alkalmazásokat is, úgyhogy azzal sincs gond.


Egy kis érdekesség:

[link]

2014. dec. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek:)
2014. dec. 13. 17:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Honor 6

Xiaomi Mi3

Xiaomi Mi4

OnePlus One

Lenovo Vibe X2

Lenovo Vibe Z2 Pro

Nexus 5

LG G2

LG G3

Nexus 6

Sony Xperia Z1

Sony Xperia Z1 Compact

Sony Xperia Z2

Sony Xperia Z3

Sony Xperia Z3 Compact

HTC One M8

HTC One Ace E8

HTC One M8 for Windows

Nokia Lumia 930

Nokia Lumia 1520

Huawei Ascend Mate 7

2014. dec. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huu, köszi!!
2014. dec. 13. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!