Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Sony...

Kistigris99 kérdése:

Melyiket válasszam? Sony Xperia Z2, Z3, LG G3, Samsung Galaxy S5, Note 3, LG G2

Figyelt kérdés
2014. dec. 13. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Z3!
2014. dec. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én vagy G2-re szavaznék :) ár/érték arányban a lehető legjobb, Z3-nak a borzalmas szervize és magas hibaaránya (osztálytársam már hónapok óta szenved miatta) miatt nem éri meg annyira. Esetleg, még a Note3-at venném én számításba, mert a Note 4 után az a legjobb Samsung telefon :)
2014. dec. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem Bejött a Z3 én ezt ajánlom vagy a Z2-t. Samsung S5-el csak szenvedni fogsz. Az LG g3 helyett inkább G2-t ajánlom.
2014. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nem kérdőjelezem meg más baját a z3-mal, de nekem semmi bajom vele brutál erős a hárdvere, gyönyörü és megbízható! És gyönyörű új tokot gyártott hozzá! :) ez persze mellékes...
2014. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Persze nem téged akarlak meghazudtolni, magában a telefon tényleg álomszép, álom jó. A kijelzőjével már majdhogynem megvétele óta problémája van, 4szer volt szervízben eddig, ahol háromszor, két hét várakozás után, egy szoftverfrissítéssel visszadobták, negyedjére sikerült végre cserélni. A telefonnal nincs igazából gond, a rettenetes szervizi háttér az, ami inkább eltántorító lehetne.
2014. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Amúgy mivel nagyon szeretek segíteni, ha tudok akkor, ha van egy ismerősöd aki hozzáértő akkor huzasd vele újra a rendszert ne szervízben mert (tapasztalat) ott igen lassúak és nem mindíg csinálnak meg mindent amit kérsz! :D
2014. dec. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miért szenvednék a Galaxy S5-tel?
2014. dec. 15. 16:30
 8/10 anonim ***** válasza:

1.Samsung

2. TouchWiz

3. Fröccsenetett szappantartó

2014. dec. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem nincs bajom a Samsung telefonokkal.
2014. dec. 15. 18:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszel nekünk vegyél Samsungot, aztán fél év múlva tépheted a hajad és irkálhatod ki ide a kérdéseket, hogy miért lassult be a Samsung telefonom.
2014. dec. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!