Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Windows-os telefonokra van...

Windows-os telefonokra van sok ingyenes program?

Figyelt kérdés
Jelenleg Nokia 700-am van, Symbian rendszerrel. Szörnyű ,hogy milyen nehéz hozzá programot találni, vagy épp milyen drága. Viszont következőleg is Nokiát szeretnék, abban az esetben, ha ahhoz könnyebb, Android szintű, a program keresés. Saját tapasztalatok? Nem játékra gondolok, hanem pdf olvasóra és hasonló hasznos programokra.

2014. dec. 13. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Szinte ugyan olyan egyszerű mint az Androidos Google Play, van beépített áruháza, amin van jó sok alkalmazás. De az Androidos készülékekre van a legtöbb.
2014. dec. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Tessék, válogass:

[link]

2014. dec. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Symbian-hoz képest tele van mindenféle programmal, Androidhoz képest rosszabb a felhozatal, de azért elég sok dolog megtalálható rá.


De egyébként előző linkelte a Store-t, nézd meg fent van-e amit keresel.

2014. dec. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg van ingyenesből is.

Nemrég vettem Windows Phone-os telefont. Előtte Androidot használtam. A váltás előtt bennem is felmerült a kérdés. Lehet hogy az elméleti darabszám kevesebb (még) mint Androidra, de ennek semmilyen hátrányát nem érzem. Ami nekem kellett, az mind volt a linkelt Store-on. Nézd meg, válogass róla!

2014. dec. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. dec. 14. 10:14
 6/7 anonim ***** válasza:

#4


Van ilyen is, de nekem a WP használhatatlan, mert az Androidon használt alkalmazásaim legalább 80%-át nem találtam meg rá.

Ennek egy része érthető, mert WP zárt rendszer, szóval azt nem is nagyon számolom bele, hogy nincsenek rá billentyűzetek, böngészők, de pár nagyon alap dolgot nem találtam meg rá.


Szóval attól függ ki miket használ Androidon, ha csak Facebook meg az ilyen alap dolgokat, akkor arra jó a WP is, ha már kicsit "komolyabb" dolgokat, akkor az nem lesz meg WP-n.

2014. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja hát nekem ilyen igényeim nincsenek, hogy a billentyűzetet csicsázzam. Nekem megfelel így is. Az alap böngésző pedig nagyon jól használható, még nem jutott eszembe lecserélni. De ha nagyon ellenszenves, azt hiszem Operát pont láttam a Store-on.
2014. dec. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!