Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 930, Z1 compact...

Vizi91 kérdése:

Nokia Lumia 930, Z1 compact vagy z3 compact? Telefonvásárlás elött állok. Nincsenek nagy igényeim, telefonnak használnám, nem akarok benne turkálni nagyon, de szeretném, hogy különbözö tokok foliák nélkül is tulélje, ha kell.

Figyelt kérdés
Sok jót olvastam ezekröl. Lumiánál kevés hibát olvastam,Z1 et szerettem volna elsöre, de a sok spontán kijelzö repedéses legenda elriasztott picit. 24 havi részletre a z1 et 4000 ért lumiát 5 ért z3 at 6 ért tudnám megvenni. minden hozzászolást előre is köszönök :)

2014. dec. 14. 02:26
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem sok ideig droidom volt, utána váltottam WP-re (én is 930-asra), és sokkal jobban megvagyok vele elégedve, úgyhogy már az OS miatt is azt ajánlanám. Az az igényed még, hogy ne törjön. Bár ennek már nem sok köze van a Nokiához, de azért a Nokia az Nokia, nem arról híres, hogy törik :)

az oldala pedig fémből van (talán alumínium), és az se fog olyan könnyen törni, mint a műanyagok :)

2014. dec. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lumia 735 öt mennyire ajánlanád? csak fele a 930 nak árban :)
2014. dec. 15. 01:05
 3/4 anonim ***** válasza:
jóval gyengébb hardvere van, de igazából wp-n sok helyen észre se lehet venni a különbséget, annyira jól van optimizálva, úgyhogy ha elég, hogy egy a nagyobb alkalmazásokat 1 másodperccel később nyitja meg, és nem szeretnél egyszerre 600 alkalmazást nyitvatartani, akkor az is nagyon jó választás :)
2014. dec. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget !
2014. dec. 17. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!