Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánlanátok?

Asderka1234 kérdése:

Melyik telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Tetszik 2db telefon (LG G2 MINI) ÉS A (SONY XPERIA M2).De nem tudom eldönteni mert mondták hogy az Lg laggosabb mint az M2 de azt is mondták már hogy az M2 őnek nagyon bugos a szoftverje és hogyha megveszem számítsak rá hogy pár hét után vissza kell küldenem mert összeomlik a szoftver de én ha megveszem az Lg-t akkor nem szeretném ha laggolna vagy valami más mert nem azért adok ki pént ... csak olyanok adjanak választ aki ért hozzá vagy estleg neki olyan van .. Köszi

2014. dec. 14. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyiket sem. Inkább a Motorola Moto G-t a középkategória koronázatlan királyát!


[link]

2014. dec. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondom a kettő közül , más nem érdekel...
2014. dec. 14. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél vmi ótvar sz.rt ha nem a legjobbat. Nekem mindegy
2014. dec. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!