Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Roaminggal és nélküle: mennyir...

Roaminggal és nélküle: mennyire nagy a különbség? Milyenek a díjak és netbankolás külföldön?

Figyelt kérdés

Hollandiára gondolok elsősorban, ha számít valamit, illetve Vodafone szolgáltató.


Annyit értek, hogy elvileg hazai percdíjjal telefonálhatok ha bekapcsolom a roaming-ot a telómon, de annak bekapcsolása egyetlen napra 990 ft és azt nem használnám ki, így arra lennék kíváncsi, hogy roaming nélkül mennyi lenne a percdíj?

Illetve ha kimegyek, állítólag magától aktiválódik, gondolom nem von le érte pénzt amíg nincs híváslebonyolítás, de ha valaki engem hívna itthonról, akkor tőle is és tőlem is levon nagy összeget a szolgáltató?

És még valami: netbankoláshoz sms-beléptető használok, az külföldön hogyan működik?



2014. dec. 14. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem percre megy, hanem adatforgalomra, ami könnyen a napidíj többszöröse is lehet, kapcsold be, ha akarod használni:

1-2. zóna 185,5 Ft/100 kB 234,4 Ft/100 kB

3-4. zóna 283,2 Ft/100 kB 332,0 Ft/100 kB


[link]

Akár több ezresedbe is kerülhet ha bekapcsolod és megnézel egy weboldalt, mindenképp a napidíjast használd

2014. dec. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem pont erre gondoltam; nem netezésre használnám (arra ott lesz a laptop), hanem hívásokra és sms-fogadásokra, ahogy a részletezésben írtam.


A fő gondom az, hogy nem tudom, hogy gond nélkül meg fogom-e kapni az e-bankhoz való belépéshez az sms-kódot.

2014. dec. 14. 18:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt a telebanktól kéne megkérdezni, valszeg jobban képben vannak.
2014. dec. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!