Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Pocket 2...

Samsung Galaxy Pocket 2 vélemény? Pocket neom már volt.

Figyelt kérdés

2014. dec. 14. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez is egy batár sz.rkupac mint a pocket, és a neo!

Ha olcsón akarsz normális mobilt egy tipp: A csámcsungot felejtsd el!!!

2014. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

alctale c1-re váltottam, poket neot 12-ért adtam el :D

telekom oldlaán is 12 ezer..jól jártam. Alcatelt meg 10300-ért rendeltem :)


nekem netezésre kellett a pocket neo meg tipp mix-re...volt 5 új alkalmazás az alapokon,szóval kicsit hiányzik azért :)

2014. dec. 14. 18:27
 3/8 A kérdező kommentje:

azért akarnék pocket 2-őt,mivel sok ember vak...hamarabb kapnék mondjuk bele akksit és márákásabb mint egy lenovo vagy alcatel :)


érted..


:)


tudomh gyenge teló..teljesen igazad van!

2014. dec. 14. 18:28
 4/8 anonim ***** válasza:

"és márákásabb mint egy lenovo vagy alcatel :) "


Ja szóval te inkább szart veszel, csak legyen neve?

Étterembe is elmész akkor inkább megeszed Gordon Ramsay frissen tálalt ürülékét, mint egy hamburgert?

Akkor egyél szart.

2014. dec. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
JO HASONLAT XDD azert mert hamarabb. El lehet adni mint egy markatlant es a márkátlamok égők :) vedd csak meg a noname atabot xddd u gy jarst mint tesóm fel ev es kuka az akksi
2014. dec. 14. 19:36
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja es a Hamburger egészségtelen mint a peksutik. . Okoska.
2014. dec. 14. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Lenovo A328 tökéletes neked. Itthon is lehet kapni és kapsz hozzá külön aksit ha kell ne aggódj!
2014. dec. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#6


Az ürülék viszont egészségtelenebb, mint a hamburger.

Egyébként engem különösebben nem érdekel, hogy milyen telefont veszel, ettől nekem nem lesz se jobb, se rosszabb, csak nem árt ha tudod, hogy a Pocket 2 egy ipari hulladék.

2014. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!