Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg G2 Tapasztalatok? Megéri...

Lg G2 Tapasztalatok? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 14. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Megéri...(már ha létezik valami, ami megéri)..a családban is van négy darab..mindegyik 32Gb-os...

hibátlanok, szép, retina minőségű képeket csinálnak..

de a legfontosabb amiért tetszik za 5,2 -es kijelzőn kívül az a duplakoppos kezdés...és...oldalt nincs semmilyen kezelőgomb...csak hátul, ami nagyon jól "ujjraáll"..nagy esze volt aki ezt kitalálta.


szóval sokáig korszerű marad..hogy nem tudja gyárilag a 4k-t? tud mást... 4G, NFC, gyors GPS, érzékeny wifi, barátságos gyári progik...


szóval megéri megvenni

szerintem.(a szín nem mindegy)

2014. dec. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Szín? Én feketét szeretnék. Ja és a hátlapon található gombok nekem is bejönnek.
2014. dec. 16. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:

ha nagy a kezed,akkor tényleg oké.

1 van a családban,és a kiskezű tulaj nem szereti.(de tényleg csak a mérete miatt)

2014. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát nem tudom... nekem bejönnek a nagy telefonok.
2014. dec. 19. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!